PCK Ostrowiec Św.

Polski Czerwony Krzyż - OR w Ostrowcu Śwętokrzystkim

Dzisiaj jest Czwartek: 14 grudzień 2017

Strona główna

Działalność
Oddział rejonowy PCK w Ostrowcu Św.
Grupa Ratownictwa PCK w Ostrowcu Św.
Działalność młodzieżowa
Świetlice środowiskowe
Kluby HDK

Oferta
Kursy Pierwszej Pomocy
Pokazy oraz zajęcia profilaktyczne
Zabezpieczenie medyczne imprez

Inne
Kontakt
Galeria
Prasa o nas
Forum
Nasi przyjaciele
Archiwum

Polska noc kabaretowa w Ostrowcu

Grupa Ratownictwa PCK Ostrowiec Św. zabezpieczała medycznie w dniu 10 maja 2013r. „ Polską noc kabaretową” w której wystąpili - Paranienormalni, Formacja Chatelet, Andrzej Grabowski oraz Kabaret Elita.

W piątkowy wieczór w Ostrowcu polskie kabarety udowodniły drzemiącą w nich siłę. Przez ponad 3 godziny ostrowiecką publiczność bawiły największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej. Pierwszy na scenie pojawił się Kabaret Elita, który swoimi skeczami i piosenkami podsycił apetyty gości na jeszcze większą dawkę śmiechu i dobrej zabawy. Następnie przez ponad godzinę widownię rozśmieszał do łez znany aktor Andrzej Grabowski.

Jako trzeci na scenie pojawiła się Formacja Chatelet, która zaprezentowała najnowsze skecze między innymi takie jak „Pan Józef i Anioł” oraz „Teleturniej”. Na zakończenie Polskiej Nocy Kabaretowej w Ostrowcu wystąpił kabaret Paranienormalni prezentując między innymi skecze „Bokser” oraz „Mariolka”. Ostrowiecka publiczność bawiła się świetnie. Całe widowisko kabaretowe poprowadził Jacek Ziobro.

logowanie grpck

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Hubert Kasprzyk