PCK Ostrowiec Św.

Polski Czerwony Krzyż - OR w Ostrowcu Śwętokrzystkim

Dzisiaj jest Piątek: 15 grudzień 2017

Strona główna

Działalność
Oddział rejonowy PCK w Ostrowcu Św.
Grupa Ratownictwa PCK w Ostrowcu Św.
Działalność młodzieżowa
Świetlice środowiskowe
Kluby HDK

Oferta
Kursy Pierwszej Pomocy
Pokazy oraz zajęcia profilaktyczne
Zabezpieczenie medyczne imprez

Inne
Kontakt
Galeria
Prasa o nas
Forum
Nasi przyjaciele
Archiwum

Akcje oddawania krwi - listopad, grudzień 2014

W miesiącu listopadzie i grudniu 2014r. odbyły się kolejne akcje oddawania krwi przez młodzież ostrowieckich szkól średnich .Jedna z akcji odbyła się dnia 20.11.2014r. w gościnnych murach LO Nr II im.J.Chreptowicza. W akcji wzięła udział młodzież z LO Nr II i Nr III, Zespołu szkól Nr 2 i 4 w Ostrowcu Św. Krew oddało wówczas 50 młodych krwiodawców przekazując 22 500 ml .krwi dla potrzebujących.

Druga z akcji odbyła się na terenie LO Nr I im.St.Staszica. W akcji uczestniczyła młodzież z LO nr I i III , Zespołu Szkół Nr 1 i 3, a krew oddało 42 osoby przekazując 18 900 ml. krwi.

Akcję zorganizowała oraz czuwała nad sprawnym jej przebiegiem Komisja Honorowego Krwiodawstwa PCK przy Oddziale Rejonowym PCK w Ostrowcu w osobach: Czupryński Janusz, Zakrzewski Grzegorz, Tobiasz Zygmunt, Wilczyński Bogdan.

OR PCK oraz Komisja ds. Krwiodawstwa serdecznie dziękuje Dyrekcjom obydwu szkól za udostępnienie Sali oraz serdeczne przyjęcie młodzieży i ekipy pobierającej krew.

Podziękowania kierujemy również do opiekunów SK PCK a także młodzieży za tak liczny udział w obydwu akcjach i przekazanie krwi dla potrzebujących.

logowanie grpck

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Hubert Kasprzyk