PCK Ostrowiec Św.

Polski Czerwony Krzyż - OR w Ostrowcu Śwętokrzystkim

Dzisiaj jest Piątek: 15 grudzień 2017

Strona główna

Działalność
Oddział rejonowy PCK w Ostrowcu Św.
Grupa Ratownictwa PCK w Ostrowcu Św.
Działalność młodzieżowa
Świetlice środowiskowe
Kluby HDK

Oferta
Kursy Pierwszej Pomocy
Pokazy oraz zajęcia profilaktyczne
Zabezpieczenie medyczne imprez

Inne
Kontakt
Galeria
Prasa o nas
Forum
Nasi przyjaciele
Archiwum

Kolejne Przekazanie Rowerów dla Osób Niepełnosprawnych

Dnia 31.07.2015 r. na Osiedlu Słonecznym podczas pikniku rodzinnego pod hasłem: ,,Nie bójmy się udzielać pierwszej pomocy”. Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Ostrowcu Świętokrzyskim w ramach współpracy z Fundacją ECO TEXTIL – od Was dla Was przekazał kolejne rowery rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych.

Rowery przekazywali – prezes OR PCK p. Stanisław Fiolik wiceprezes Małgorzata Krysa- Kowal oraz kierownik biura OR PCK Halina Tomczyk. Imprezę uświetniła swoją obecnością p. Beata Oczkowicz – Minister Obrony Narodowej, prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego p. Jarosław Górczyński. W czasie pikniku Ostrowiecka Grupa ratownictwa PCK dzieliła się doświadczeniem jak udzielać pierwszej pomocy zarówno młodych jak i starszych mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego.

Osoby, które otrzymały rowery rehabilitacyjne trójkołowe serdecznie dziękowały za taki piękny dar, który pomoże im w rehabilitacji, poprawianie sprawności fizycznej a także zażywaniu rehabilitacji na świeżym powietrzu i jednocześnie przemieszczaniu się po naszej okolicy czego nie mogli czynić ze względu na swój stan zdrowotny.

logowanie grpck

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Hubert Kasprzyk