PCK Ostrowiec Św.

Polski Czerwony Krzyż - OR w Ostrowcu Śwętokrzystkim

Dzisiaj jest Czwartek: 14 grudzień 2017

Strona główna

Działalność
Oddział rejonowy PCK w Ostrowcu Św.
Grupa Ratownictwa PCK w Ostrowcu Św.
Działalność młodzieżowa
Świetlice środowiskowe
Kluby HDK

Oferta
Kursy Pierwszej Pomocy
Pokazy oraz zajęcia profilaktyczne
Zabezpieczenie medyczne imprez

Inne
Kontakt
Galeria
Prasa o nas
Forum
Nasi przyjaciele
Archiwum

Turniej Czterech Wspinalni

Grupa Ratownictwa PCK Ostrowiec Św. zabezpieczała medycznie w dniu 15 maja 2013r. na wspinalni w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św. zawody najlepszych specjalistów od drabiny hakowej wśród polskich strażaków.

Przez dwa dni będą oni rywalizowali ze sobą o puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej w ramach VIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Czterech Wspinalni w Drabinie Hakowej. Tegoroczne zawody rozgrywane były w niezmienionej formule, tak jak w latach poprzednich. W pierwszym dniu zawodów konkurencje odbywały się na obiektach Komend Powiatowych w Nisku oraz Ostrowcu Św. W drugim dniu zawodów zawodnicy przejadą do Zwolenia oraz Kozienic gdzie odbędzie się finałowa rywalizacja. W turnieju bierze udział 90 zawodników reprezentujących komendy wojewódzkie PSP oraz dwie szkoły pożarnicze w Częstochowie i Krakowie.

Pierwszy dzień turnieju podsumował Zastępca Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Kielcach st. bryg. Grzegorz Ryski, który pogrtaulował wyników i życzył sukcesów w kolejnych 2 etapach.

logowanie grpck

Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Hubert Kasprzyk